Nox Pictures – Magiczna Fotografia Ślubna

O nas

Fotograf Ślubny & Rodzinny

Fotograf Ślubny & Rodzinny

Cześć! Jesteśmy Patrycja i Janek i wspólnie tworzymy Nox Pictures. Zajmujemy się fotografią ślubną, narzeczeńską i rodzinną. Fotografia reportażowa to jeden z naszych ulubionych rodzajów fotografii. Tworząc fotoreportaż ślubny próbujemy zaangażować się emocjonalnie w całe wydarzenie. Pokazujemy Wasz dzień naszymi oczami i sercami. Szukając autentyczności i niepowtarzalnych chwil, tworzymy fotograficzną opowieść pełną ciepła, humoru i miłości.

Mieszkamy w Łodzi, fotografujemy na terenie całej Polski.

POZNAJ NAS

Patrycja – Pierwsze zdjęcia zaczęłam robić jako nastolatka starym aparatem znalezionym w szufladzie. Od tamtego momentu jestem zakochana w fotografii i staram się moją miłość do zdjęć przenieść na fotoreportaże i sesje tworzone dla Was. Poruszałam się po różnych dziedzinach fotografii. Od sesji studyjnych ze światłem błyskowym, przez fotografię reklamową, aż po fotoreportaże z eventów firmowych. Przewinęło się również trochę fotografii analogowej. Gdy w końcu trafiłam na fotografię ślubną i narzeczeńską uznałam, że jest to coś w czym świetnie się odnajduję. Doświadczenie zebrane w innych dziedzinach pozwala mi na szersze wykorzystanie moich umiejętności, zarówno w fotografii, jak i w obróbce.

Podczas wykonywania fotoreportażu z powodzeniem wykorzystuję mój wzrost (154 cm!), dzięki czemu mogę niezauważalnie i bez zbędnego zamieszania przemieszczać się między ludźmi w poszukiwaniu kadrów 🙂

Czuję się emocjonalnie związana ze zdjęciami, które wykonuję i przemycam w nich cząstkę siebie. Jest to w końcu mój sposób spojrzenia na świat, na Was, na wydarzenia dookoła. Z zewnątrz mogę wydawać się trochę nieśmiała, jednak podejmując współpracę z każdą nową osobą, zawsze czuję ogromną radość. Cieszę się, że mogę poznać Was i wejść w Wasz prywatny świat oraz za pomocą zdjęć opowiedzieć Waszą historię.

 

Janek – Miłość do fotografii jest w mojej rodzinie od zawsze. Pierwsze zdjęcia zacząłem robić jako dziecko, starym, analogowym aparatem mojego ojca. Za dnia fotografowałem świat dookoła mnie, a nocami pomagałem mamie wywoływać zdjęcia na starym powiększalniku w prowizorycznej ciemni zrobionej w kuchni. To wystarczyło, aby pokochać fotografię analogową. Z czasem starsza siostra kupiła sobie aparat cyfrowy i pokazała mi możliwości nowej technologii – fotografii cyfrowej.

Doświadczenia fotograficzne wyniesione z domu przestały być tylko hobby i ciekawym sposobem na spędzenie czasu z przyjaciółmi, zaczęły pomagać mi w pracy. Pracując w agencji reklamowej, niejednokrotnie wykorzystywałem te umiejętności kręcąc filmy i robiąc zdjęcia z realizacji różnych projektów.

Poznanie Patrycji zainspirowało mnie, aby zająć się fotografią na poważnie i rozwinąć swoje umiejętności w tym kierunku. Fotografując staram się przede wszystkim uwiecznić historię, którą przeżywają uczestnicy wydarzenia, pokazać ich emocje i scenerie, w której się znajdują. W trakcie sesji zdjęciowych stanowię zaplecze techniczne dla Patrycji i staram się być zawsze tam, gdzie trzeba z niezbędnym sprzętem, aby nasza praca była jak najlepsza.

Fotografia Ślubna & Rodzinna

Wyszukacie nas po frazach:

  • Fotografia Ślubna
  • Fotografia Ślubna Łódź
  • Fotograf na Ślub Łódź
  • Fotograf Ślubny Łódź
  • Fotografia Ślubna Warszawa
  • Fotograf Ślubny Warszawa
  • Fotoreportaż Ślubny Łódź