Nox Pictures – Magiczna Fotografia Ślubna

Fotografia Ślubna

Uważamy, że każda historia jest ważna, wyjątkowa i warta uwiecznienia.
Robimy to za pomocą aparatu, tworząc magiczne opowieści.

Fotografia Ślubna z Nox Pictures

Fotograficzne opowiedzenie Waszej historii dla nas to coś więcej niż zwykła transakcja biznesowa. Każdy ślub jest dla nas nową, niesamowitą przygodą i zawsze staramy się uchwycić niepowtarzalność, każdego z tych wydarzeń.

Podczas reportażu lub sesji staramy się nie tworzyć na siłę pozowanych zdjęć. Skupami się na emocjach i opowiadaniu historii. Pragniemy wykonać zdjęcia, które będą miały dla Was znaczenie, zamiast być wyłącznie ładnym i idealnym obrazkiem. Dokonując selekcji, bierzemy pod uwagę nie tylko nasze artystyczne aspiracje. Szukamy również ujęć, które mimo mniejszej wartości artystycznej, mogą mieć dla Was olbrzymią Wartość emocjonalną.

Uważamy, że ludzie są najważniejsi i zawsze staramy się poznać osoby, z którymi będziemy współpracować. Jeżeli wyjście na kawę ze względu na odległość jest niemożliwe — nic straconego, wypijemy kawę online, spotykając się na Skype. Zachęcamy pary do skorzystania z sesji narzeczeńskiej, która jest idealnym sposobem na poznanie się z nami i przełamania pierwszych lodów oraz okazją, aby ukazać Wasze uczucia i piękny okres Waszego życia w ponadczasowej formie.

Mini Sesja plenerowa w dniu ślubu

W ramach reportażu ślubnego wykonujemy mini sesję plenerową. W trakcie uzgadniania szczegółów przed ślubem ustalimy z Wami, kiedy i gdzie mogłaby zostać wykonana. Zazwyczaj porywamy Was na chwilę, gdzieś w pobliżu zabawy weselnej, kiedy możecie już się trochę wyluzować i odsapnąć. Krótka sesja plenerowa w dniu ślubu to również cudowny sposób, aby podczas wesela znów skupić się tylko na sobie. Oczywiście, jeżeli tylko macie ochotę, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać dodatkowo wyjątkową sesję plenerową innego dnia w wybranej przez Was lokalizacji.

 

Czułe chwile zamknięte w ponadczasowych kadrach

NASZA OFERTA

Całodniowy Fotoreportaż Ślubny

Towarzyszymy Wam przez około 10 godzin, od przygotowań w domu panny młodej do oczepin (maksymalnie do godziny 01:00), dzięki czemu jesteśmy w stanie opowiedzieć kompletną historię z Waszego ślubu. W ciągu dnia wykonujemy również mini sesję plenerową.

W przypadku pełnych reportaży przekazujemy 400 autorsko obrobionych, wyselekcjonowanych zdjęć.

Zachęcamy również do skorzystania z sesji narzeczeńskiej przed ślubem, dzięki której możemy lepiej się poznać i przełamać pierwsze lody.

 

Mały fotoreportaż ślubny

Ten pakiet jest idealny, jeżeli zamiast hucznego wesela robicie małe przyjęcie w gronie najbliższych. Towarzyszymy Wam przez około 6 godzin (maksymalnie do godziny 01:00), przy przygotowaniach, błogosławieństwie, na ceremonii ślubu w kościele lub w Urzędzie Stanu Cywilnego oraz na przyjęciu. W tym dniu wykonujemy również mini plener.

Z małego fotoreportażu ślubnego przekazujemy 200 autorsko obrobionych, wyselekcjonowanych zdjęć. Z wybranych zdjęć opowiadamy historię i tworzymy galerię online do Waszej dyspozycji.

Zachęcamy również do skorzystania z sesji narzeczeńskiej przed ślubem, dzięki której możemy lepiej się poznać i przełamać pierwsze lody.

Pakiety możecie rozszerzyć dodatkowe albumy i odbitki.

Całodniowy
Fotoreportaż Ślubny

do 12 godzin
 • Dwóch fotografów
 • 400 zdjęć, które opowiedzą Waszą historię
 • Mini plener w dniu ślubu
 • 50 papierowych odbitek
 • Galeria online

Mały
Fotoreportaż Ślubny

do 6 godzin
 • Dwóch fotografów
 • 200 zdjęć, które opowiedzą Waszą historię
 • Mini plener w dniu ślubu
 • 50 papierowych odbitek
 • Galeria online

Momenty do których chce się wracać

Plener Ślubny

Jeżeli macie ochotę, chętnie stworzymy z Wami magiczną i unikalną ślubną sesję plenerową w dowolnej, wybranej przez Was lokalizacji. Ślubna sesja plenerowa w innym dniu jest niczym przygoda, podczas której możecie celebrować Wasz związek w takiej formie, w jakiej tylko macie ochotę. Podczas sesji podążamy za Wami, dając Wam tylko czasem drobne rady. Staramy się nie tworzyć na siłę pozowanych ujęć, zależy nam na naturalnych ujęciach, autentycznych emocjach i na tym, żebyście podczas sesji po prostu dobrze się bawili.

 

Sesja Narzeczeńska

Sesja narzeczeńska jest rewelacyjnym sposobem, aby zapoznać się z Wami przed ślubem i przełamać pierwsze lody, dzięki czemu w dniu ślubu będziecie czuć się przy nas dużo bardziej swobodnie. Tego typu sesja jest również doskonała dla osób, które nie biorą ślubu, a po prostu chcą uwiecznić uczucia do siebie i zachować je w magicznej, papierowej formie. Zdjęcia mają pokazać Was jako parę i możemy ją wykonać gdziekolwiek tylko chcecie – u Was w domu, na spacerze po lesie lub innym bliskim Waszemu sercu miejscu.

Podczas sesji podążamy za Wami, dając Wam tylko czasem drobne rady. Staramy się nie tworzyć na siłę pozowanych ujęć, zależy nam na naturalnych ujęciach, autentycznych emocjach i na tym, żebyście podczas sesji po prostu dobrze się bawili. Wskazówki do sesji narzeczeńskiej znajdziecie tutaj.

Odpowiadamy na Wasze pytania

Nie doliczamy kosztów dojazdu przy fotoreportażach ślubnych oddalonych do 60km od Łodzi.
W przypadku innych miejscowości doliczamy koszty dojazdu i noclegu.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się ile wyniesie dojazd – napiszcie do nas.
Żadne miejsce nie stanowi dla nas problemu. Chętnie Was odwiedzimy 🙂

Do godziny 01:00 jesteśmy w stanie wykonać wystarczającą ilość ujęć, aby przygotować dla Was niepowtarzalny materiał i uchwycić Wasz wielki dzień z różnych perspektyw. 

Pamiętajcie, że wydarzenia, które dzieją się na weselu są planowane przez Was i dla Was, nie dla wodzireja i sali weselnej i nic nie stoi na przeszkodzie, aby najważniejsze dla Was atrakcje przygotować wcześniej 🙂

Jeżeli jednak planujecie coś nietypowego i dłuższy reportaż będzie konieczny to oczywiście istnieje możliwość wydłużenia czasu fotografowania za dodatkową opłatą.

Zdjęcia zrobione podczas fotoreportażu ślubnego oddajemy maksymalnie w ciągu 90 dni.
Inne sesje w ciągu 30 dni.

Zdjęcia staramy się oddawać najszybciej jak możemy, sesje obrabiamy w kolejności zleceń.

Pracujemy na Canonach. Podczas reportażu i niektórych sesji korzystamy także lamp błyskowych. Jesteśmy również przygotowani na wypadek awarii sprzętu.

W przypadku fotoreportażu ślubnego większość par rezerwuje termin około 12-6 miesięcy przed uroczystością.
Preferujemy rezerwowanie terminów maksymalnie do końca następnego roku kalendarzowego. 

W przypadku innych sesji rezerwujemy termin na około miesiąc przed zleceniem.

Jak najbardziej! 🙂

Jest taka możliwość. Wystarczy skan w dużej rozdzielczości.

Nie oferujemy takiej usługi. Zdjęcia, które od nas otrzymujecie są wyselekcjonowane i poddane autorskiej obróbce.

Styl naszej pracy jest nastawiony głównie na kolor, jednak istnieją kadry, które są stworzone do czarno-białej obróbki 🙂
Ilość czarno-białych zdjęć w naszych reportażach wynosi zazwyczaj do 10%.

Fotografia Ślubna Łódź

Wyszukacie nas po frazach:

 • Fotografia Ślubna
 • Fotografia Ślubna Łódź
 • Fotograf na Ślub Łódź
 • Fotograf Ślubny Łódź
 • Fotografia Ślubna Warszawa
 • Fotograf Ślubny Warszawa
 • Fotoreportaż Ślubny Łódź